AnasayfaTelevizyon Dünyası › Kuzey Güney Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuzey Güney Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geçen sezon fırtına gibi esen Kanal D‘nin en çok dizilerinden birisi olan,Türkiye’de Reyting sıralamasında ilk sıralarda kendine yer bulan Kuzey Güney dizisi güzel final ile bitmişti.

Şu sıralar Kuzey Güney dizisinin yeni sezon hazırlıkları sürüyor, oyuncular tatillerini bitirip,çekim için setlere döndüler.

Şüphesiz,Kuzey Güney‘in yeni sezonu yine reyting rekorları kıracak ve dönüşü muhteşem olacak, zaten  dizinin senaryosuna baktığımız zaman asıl macera bundan sonra başlıyor,Kuzey vurulan en yakın arkadaşının intikamını alacak kanını yerde bırakmayacaktır.

Peki herkes tarafından sorulan Kuzey Güney yeni sezon ne zaman başlayacak?

Dizinin yöneticileri şuana kadar yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında herhangi bir bilgi vermediler, Kuzey güney dizisinin tam olarak ne zaman başlayacağı belli değil, zaten şuana kadar reklamlarda da görülmüş değil. Ama Kuzey güney Dizisinin 2. sezonunun ağustos sonu Eylül başı gibi başlayacağını düşünüyoruz, zira Türkiye’de özellikle de Kanal D dizileri genellikle son bahar başlangıcında başlamaktadırlar.

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.843 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.