AnasayfaTelevizyon Dünyası › Leyla ile Mecnun 36.Bölüm – Hepimiz ” Cin Ali ” yiz

Leyla ile Mecnun 36.Bölüm – Hepimiz ” Cin Ali ” yiz

Yine yeni yineden – yeniden. İşte her ne ise. Leyla ile Mecnun. Türk dizilerinden takip ettiğim sadece tek dizi. Müthiş mesajları ve absürd komedi replikleri ile her pazartesi güldürmeye devam ediyor. Geçen hafta  Leyla ile Mecnun ‘ da neler olmuştu ? Biraz hatırlayalım. Mecnun, Şirin  in peşinden biran olsun ayrılmadı ve Leyla ‘ nın kalbini taşıdığı için  hep onunla olmak istedi. Daha sonraları ise Mecnun ‘ un ”DEDESİ” -karabasan dedesi- olaya müdahale etti ve ona bir evrim geçirtti 🙂 Mecnun artık entellektüel bi tip olmuştu. 3 gün içinde Şirin ile evlenecekti ki , kafasına dank etti ve gerçek ”DEDE” miz ortaya çıktı olayı kurtardı, derkeeeeeeeeeen laaaapsss!! Sedef ‘in hiç bir şeyden haberi olmamışcasına evinde bir davetiye buldu. O davetiye düğün davetiyesi idi. Şirin ve Mecnun yazıyordu ki orda bitti 🙂 . Bu haftaki Leyla ile Mecnun bölümünde ise hepimiz ”CİN ALİ” oluyoruz. İşte size Leyla ile Mecnun 36.bölüm fragmanı. Hepimiz CİN ALİYİZ ! Değil mi İsmail Abi .

Leyla ile Mecnun 36.bölümü saat 22 : 00 ‘ de TRT 1 ‘ de.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Bu dizide olmasa ne alır sinir stresi (:

  2. tüm bölümleri arşiv yapılası.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.