AnasayfaTelevizyon Dünyası › Leyla ile Mecnun – Melis Birkan Kimdir

Leyla ile Mecnun – Melis Birkan Kimdir

Leyla ile Mecnun dizisinde ki ayrılık rüzgarlarını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Dizideki Mecnun’un sevdiceğini canlandıran Zeynep Çamcı ve hemen ardından Şirini canlandıran Müge Boz’da diziden ayrılmıştı. Leyla ile Mecnun dizisinde ki ayrılık rüzgarlarının hemen ardından ise diziye yeni bir isim katıldı. Leyla ile Mecnun dizisi yeni sezonunda Melis Birkan Leyla karakterini canlandıracağı söyleniyor.

Melis Birkan kimdir ? İlköğretim ve lise yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale dersleri aldı. Aynı üniversitede modern dans eğitimini tamamladı. Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Bakalım Leyla ile Mecnun’un yeni sezonunda neler olacak. Unutmadan Leyla ile Mecnun yeni sezonu eylül aylarında başlayacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.