AnasayfaTelevizyon Dünyası › Sana Bir Sır Vereceğim – Dünya Küçük Diyene Kanma Şarkısı

Sana Bir Sır Vereceğim – Dünya Küçük Diyene Kanma Şarkısı

Bu dizi son zamanlarda çok popüler oldu. Aslında Türkiye standartlarında bir dizi değil ama çok seviliyor yinede. Dizinin müzikleride çok sevilenler arasında. Google’da hep sana bir sır vereceğim dizisi müzikleri diye aramalar yapılıyor. Eee haliyle bizde bu aramalardan yola çıkarak sizlere bunu duyurmak istiyoruz. Dizinin 3.bölümünde çalan şarkısı ise son günlerin en çok aranılanları arasında yerini almış bulunuyor an itibariyle. Fox TV ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin yeni bölümünde çalan Dünya Küçük Diyene Kanma şarkısı sizlerle.

Fox TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sana Bir Sır Vereceğim takipçileri tarafından ilgi ile takip edilmeye devam etmekte. Dizilerde moda haline gelen ve oldukça reytingi de etkileyen dizi şarkıları Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde de çalmakta. Dizinin yeni bölümünde Dünya Küçük Diyene Kanma mısraları ile başlayan şarkı geceye damgasını vurmuş durumda. Oldukça beğenilen bu şarkıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Dünya küçük diyene kanma
Yerini bilemem sesini duyamam
Yüreğim paramparça yarını bilemem sözümü tutamam
Yok dönüş geri çıkmaz sokaklardan
Sen yine kurtar beni karanlıklardan
Yanımda kal benimle kal dünya unutsun bizi

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12.979 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar