AnasayfaTelevizyon Dünyası › Sana Bir Sır Vereceğim Tilki ve Aylin 5. Bölüm

Sana Bir Sır Vereceğim Tilki ve Aylin 5. Bölüm

Dostlar Sana Bir Sır Vereceğim dizisini izlemeyenlere söylüyorum bu dizi beni epeyce sardı. Ben ki Türk dizilerinden fazla haz etmeyen kişiyim ama bu diziye neden bu kadar sardım anlamadım. İşsizlikten dolayımı desem yoksa devamını getiremedim. Neyse efendim Tilki ve Aylin’in 5.bölümde özel bir videosu yayınlandı YouTube kanalında. Bende hemen yayınlamak istedim haliyle..

Fox Tv ekranlarında  yayınlanan ve büyük çıkış yapan gençlik dizisi Sana Bir Sır Vereceğim 5. Bölüm ile 02.08.2013 tarihinde ekranlara geldi. Yani dün akşam ekranlarda idi. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 5. Bölüme özel Tilki ve Aylin’in yer aldığı özel klip geceye damgasını vurmuş durumda. Tilki ve Aylin arasında ki aşkın filizlendiğini görebiliyoruz. Yeni olaylara gebe olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi merakla takip edilmeye devam ediyor. Hep birlikte bizde Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Tilki ve Aylin’in özel videosunu izliyoruz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.