AnasayfaTelevizyon Dünyası › Survivor 2013’de Çalan Müzikler

Survivor 2013’de Çalan Müzikler

2013 Survivor yarışmasında çalan yabancı şarkıları sizler için derledik ve topladık. Bildiğiniz gibi büyük bir beğeni kitlesi bulunan Survivor 2013 yarışmasında yabancı şarkılar çalıyor. Ve bu yabancı şarkıları bir sürü kişi aramakta. Bizde sizleri düşünerekten 2013 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar adlı makaleyi yayınlamayı düşündük ve iyide ettik gibi 🙂

Survivor 2013 yarışmasında arka planda çalan şarkılar son derece güzel. Özenerek Acun Medya tarafından seçilmiş olan Survivor 2013 yabancı şarkıları sizler için derledik ve aşağıdan bu yabancı şarkılara ulaşabilirsiniz.

survivor-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013 Survivor çalan şarkılar makalesini sizler için hazırladık ve sunduk. Survivor yarışmasında çıkacak olan yeni yabancı şarkılarıda yine bu makalemizden tanıtmaya devam edeceğiz. İyi dinlemeler.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.