AnasayfaTelevizyon Dünyası › Suskunlar 6.bölüm fragmanı

Suskunlar 6.bölüm fragmanı

Suskunlar dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekmişti. Gerçekten de Show Tv dizi sektöründe çığır açar yapımlar yapmaya devam ediyor. Onlardan biri de Suskunlar dizisi. Suskunlar dizisinin 6.bölümü ne yazık ki bu perşembe yayınlanmamıştı. Onun yerine Suskunlar dizisi kolaj bölümü yayınlanmıştı. Suskunlar dizisinin 6.bölüm fragmanı da çıktı. Suskunlar 6. bölümü ile 12 Nisan Perşembe günü Show Tv ekranların da kaldığı yerden devam edecek. Suskunlar 6. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. İşte Suskunlar dizisinin 6.bölümünde neler olacak ve Suskunlar dizisi 6.bölüm fragmanı ;

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Geçen tüm AÖF sınavını bi kenara bırakıp izleyecektim. Tüm bölümleri içeren kolaj bölüm vardı. Derse devam etmek zorunda kaldım. 🙂 Bu hafta rahat rahat bekliyoruz.

  2. Son bölümün üstüne söylenecek söz yok. Şimdiye kadar işlenmiş tüm detaylar gün yüzüne çıktı. Bu dizi, Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırır artık.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.