AnasayfaTelevizyon Dünyası › Televizyon rehberi

Televizyon rehberi

Günün her saati karşımızda olan ve en küçük boş zamanımızda karşısına kurulduğumuz televizyonu izlerken bir şeyler de öğrenmek ve öğrendiklerimizi hayata tatbik etmek gerek. Bir çok insan için televizyon vazgeçilmez unsurlar arasında yer alıyor. Karşısına kurulduğunuzda kumanda elinizde sevdiğiniz bir programın denk gelmesini bekliyorsunuz.

Bu durumda siz televizyonu değil; televizyon sizi yönetiyor olur. Siz ne kadar “Kumanda bende” deseniz de sizin kumandanız o an televizyonda olan programların elindedir. İşte bu duruma bir son vererek ne izleyeceğinize önceden karar verebilmek mümkün. Bilinçli televizyon izleyicileri için yayın akışı rehberine bakmak ve ona göre seçim yapmak en önemli unsurlardan biridir. kanal d yayın akışı ve atv yayın akışı sayfalarının yanısıra bir çok farklı kanalın da yayın akışını sunanyayinakisi.gen.tr adlı site sizlere  en popüler kanalların yayın akışlarını sunarak bilinçli televizyon izleyicilerinden biri olmanızı sağlamak amacıyla hareket ediyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.