AnasayfaTelevizyon Dünyası › Webten Kanal D ve Tgrt Haber Yayını

Webten Kanal D ve Tgrt Haber Yayını

Web üzerinden canlı TV seyretme fırsatı sağlayan bir çok site bulunmaktadır. webten bu sitelerden hangilerinin kaliteli yayın yaptığını öğrenmek için ciddi derecede vakit harcanmakta olup hangisinin doğru site olduğunu anlamakta çok zorlanırız. Vaktinizin değerli olduğunu bildiğimiz için bu yüzden sizin için araştırma yapmış bulunuyoruz.

Web üzerinde online television platformlarını baktığımızda, kaliteli hizmet vermeyen, siteye girdiğiniz andan itibaren reklamlarla dolu olan ve tasarımı berbat olan birçok canlı TV sitesiyle karşır bir durum olduğunu fark ettik. webtte yaptığımız araştırmalar ve değerlendirmeler sonucunda webtvizle.org web adresinde fikir birliğine varmış oluyoruz.

Bir çok kanalımız HD yayın olarak seyretme fırsatı sunan webtvizle.org web adresinden Kanal D, kanalını kesintisiz izleme seyretme imkanı buluyoruz. Ulusal kanalımız Kanal D, çok izlenen dizi yayınlayan kanallardan birisi olarak karşımıza cıkıyor ve 1993 yılında Doğuş Yayın Grubu tarafından kurulmuştur.

Günümüzdeki sahibi ise Doğan Yayın Grubu olarak yayınına devam etmektedir: Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizileri ise Arka Sokaklar, Çalıkuşu, Yalan Dünya, Küçük Ağa, Güneşi Beklerken, Galip Derviş, Ankara’nın Dikmeni şeklindedir. X Factor, İyi Beslen Mutlu Yaşa, Baba Haber Bülteni, Bana Her Şey Yakışır, Magazin D, Abbas Güçlü İle Genç Bakış, 32.Gün, Günaydın, Ana Haber Bülteni, Mutfağım, Ben Bilmem Eşim Bilir, Evim Şahane, Doktorum, Beyaz Show, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin, Pazar Gezmesi, Arkadaşım Hoşgeldin, Canlı Para ve Takip gibi programlar da Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

Web üzerinden kaliteli yayın hizmeti sağlayan webtvizle.org web adresi kaliteli hizmeti ücretsiz olarak sağlamış oluyor. Online TV üzerinde yayınların son derece kaliteli ve HD yayın olmasının yanı sıra sitede bulunan tgrt haber Günlük olarak güncel ve donmadan takip edebileceğimiz gibi son dakika haberlerini türiyenin en büyük haber ajansından alma fırsatıda bulmuş oluyoruz. İhlas Holding bünyesinde yer alan ulusal haber tv kanalımız Tgrt Haber televizyonu webten live tv farkı ile izleme şansıda bizleri beklemiş oluyor.

Webten siteye giriş yaptığımızda karşımıza gayet hoş gözlerimizi yormayan bir tasarımla karşılaşmış oluyoruz. Web sitenin en üst kısmında yer alan Arama kutusu kullanıcılara büyük bir avantaj sağlamış. site içi Arama kısmına program ya da kanal adı yazarak istediğiniz kanalı anında bulabiliyorsunuz. Arama sonucları hemen alt kısımda sıralanmış olarak karşımıza cıkıyor. beğendiğiniz bir program oradan geçtiğinde tıklayabilir ve direkt olarak kanala gidip programı HD yayın olarak izleyebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.