AnasayfaTelevizyon Dünyası › Yabancıdiziizle1.Com Neden Kapatıldı

Yabancıdiziizle1.Com Neden Kapatıldı

Türkiye’de ki dizi siteleri birer birer kapatılıyor. Son örneği ise Yabancıdiziizle1.comda gördük. Malesef Yabancıdiziizle1’da kepenk kapatanlar arasında yerini aldı bu sektörde. Daha önce bildiğiniz gibi dizimag.com kapatılmıştı. Büyük davalar açılan siteye halen ulaşılamazken kurucusunun hala içeride olduğu söyleniyor. Henüz bilinmese de kimseninde umrunda değil zaten.

Site yapımcıları her şeyden önce hizmet vermek adına böyle siteler yapıp karşımıza getiriyorlar. Bizlere çok kolaylık sağlasalarda her gün kapanma ve dava açma korkusu içerisindeler. Dizi siteleri sektöründe ki kepenk kapatan son isim ise Yabancidiziizle1.com oldu malesef. Yabancı dizi izlemek isteyenlerin en çok ziyaret ettikleri sitelerden olan yabancidiziizle1, index sayfasına girildiğinde KAPANDI yazısı ve güle güle yapan bir maskotu görüyoruz.

yabancidizi-kapatıldı

Neden Kapatıldı?

Sitenin çevirmenlerinden olan Elif Avcı kişisel Twitter adresinden sitenin kapandığını yazdı. ”Tahmin edeceğiniz üzereydi buraya kadarmış, bir daha açılma ihtimali yok. Ben bireysel olarak çevirdiğim dizilere devam edeceğim sorun yok.” diyerek sitenin bir daha açılmayacağını doğrulamış oldu.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.