AnasayfaTurizm › Acı Tatlı Tüm Anlarınızda, Anılarınızda

Acı Tatlı Tüm Anlarınızda, Anılarınızda

Tekne kiralama sizlerin hizmetindedir. Birbirinden güzel teknelerimizin, yatlarımızın fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz. Pek çok çeşit yat, tekne ile hizmetinizdeyiz. Bir çeşit tekneden memnun kalmazsanız diğer çeşit tekneye bakabilirsiniz. Çünkü elimizde pek çok çeşit tekne ve yat bulunmakta. Tekne kiralama tr sitesinde ayrıca tüm teknelerimizin özellikleri bulunmaktadır. Bunların özelliklerine bakarak kafanıza yatan yat veya tekneyi tercih edebilirsiniz. Özellikle yat konusunda hassas olmanız gerekebilir. Çünkü daha rahat bir tatil için yat kiralamayı tercih eden müşterilerimiz sevdikleri bir yatı kiralayarak güzel tatiller geçirebilirler. Tekne kiralama tr adresine mutlaka uğramalı ve tekne yat çeşitlerimizi incelemelisiniz.

Boğazda İftar ile ramazanlarınızı özlediğiniz arkadaşlarınız ile geçirebilirsiniz. İftar diyince akla hep eski arkadaşlarla planlanan güzel buluşmalar gelir. Mutlaka bir lise arkadaşları buluşması ya da üniversite arkadaşları buluşması yapılır. Böylece hasret günler giderilir. Herkes birbirinin iyi giden hayatlarını görür ve mutluluk duyar. Böyle zamanlarda Boğazda İftar kimsenin hayır diyemeyeceği bir organizasyondur. Herkes böyle bir akşam için gündüzden oruç tutar akşam en güzel kıyafetlerle boğazda güzel bir iftar yapılır. Eski günlerden konuşmak eskileri anmak da işin en güzel yanıdır. Boğazda İftar sırasında gençlik günlerinizi anacak, denizin o maviliğinde kaybolacaksınız. Bazen hüzne boğulup bazen en güzel anılarınıza kahkahalarla gülerken yıldızlar bu duygu dolu anlarınızda ışıkları ile sizi aydınlatacak.

Turistik Tekne Turu*ile güzel bir tatil hediye edin kendinize! İsterseniz 1 haftalık isterseniz 1 günlük tekne turlarımız ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Turistik Tekne Turu*ile isterseniz boğaz turu yapabilir, isterseniz adalar turu yapabilirsiniz. Hatta dalışlarınız için özel turlar bile düzenleyebilirsiniz. Bu turlarda en güzel olan olay nereye gideceğinize sizin karar veriyor olmanızdır. İsterseniz en yakın arkadaşlarınızla bu tekneleri kiralayabilir isterseniz akrabalarınız ile böyle bir organizasyona girişebilirsiniz. Turistik Tekne Turu*ile sizler de mutlaka adalara gidip görmeli ve onun havasını içinize çekmelisiniz. Özgürce hangi adaya gideceğinize siz karar verirsiniz. Ya da boğaz turunda iken istediğiniz yerde durup yemek yiyebilir ya da güneşlenebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.