AnasayfaTurizm › Ramazan ayına özel Pegasus kampanyası

Ramazan ayına özel Pegasus kampanyası

Ülkemizin yüz akı olan havayolu Pegasus yenilenen kampanyaları ile uzakları, yakın etmeye devam ediyor. Yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle düzenlenen Pegasus Ramazan Kampanyasında Ramazan ayını sevdiklerinizle beraber geçirmeniz için avantajlı fiyatlar sunuluyor. Yurt içi ve Kıbrıs’a 49.99 TL, yurt dışına 49.99 €’dan başlayan kampanyalı biletlerden alarak sevdiklerinize daha yakın olun.

Ramazan Kampanyası Kuralları:

Pegasus Ramazan Kampanyası belirtilen yurt içi, Kıbrıs ve yurt dışı fırsat hatlarında kampanyalı uçuşlarda geçerlidir. 23 Temmuz 2012 – 16 Ağustos 2012 tarihleri arasında uçuş yapmanız gerekmektedir. Biletlerini 27 Haziran 2012 – 29 Haziran 2012 arasında satın alanlar bu kampanyadan yararlanır. FLYPGS kampanyaları ile uçmayan kalmasın!

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.