AnasayfaTurizm › Tekne Kiralama

Tekne Kiralama

Tekne kiralamayı uzun süredir düşünüyor ve bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz. Öncelikle bunu bir sürpriz için yapmayı düşünüyorsanız bizce hiç endişe etmeyin. Ne yaparsanız yapın harika bir tören olacağı kesin. Bugün birçok genç kız teknede evlilik teklifi alıyor e unutamadıkları anılarının tam da içine koymuş oluyorlar. Tekne kiralama için dilerseniz gece ya da gündüzü tercih edebilirsiniz. Eğer bir sevgili daveti olacaksa bizce akşam romantizm yapmanız daha hoş olabilir. Tekne kiralama için sizler kaç kişi olduğunuz hesapladıktan sonra istediğiniz tekneyi ayarlayabilirsiniz. İç kabini olan ya da daha çok dış oturma alanları olan tekne özellikleri gibi farklı kulvarda özellik gösteren teknelerden birini tercih edebilirsiniz.

Tekne kiralama fiyatları ise aslında sizin aklınızı biraz kurcalayabilir. İlk baktığınızda saatlik olması sizi korkutabilir ama satın alındığında çok yüksek fiyatlara olan bu harika tekneler, günübirlik bir şekilde ya da saatlik bir şekilde size çok uygun fiyatlara ulaşmış olacak. Tekne kiralama fiyatları hangi marinadan kalktığına ya da kaç kişi olduğunuza göre değişir. Kişi sayısı az oldukça fiyat da ona orantılı olarak inecektir. Bu teknelerde aslında fiyatlandırma kişi sayısına göre değil, teknenin alacağı kişi kapasitesine göre fiyatlandırılır. Bu anlamda da kişiler kalabalık ise bir üst yani daha büyük tekne kiralamak zorunda kalırlar ki bunlarında fiyatları yüksek oranda seyreder. Tekne kiralama fiyatları ise ortalama 400 liradan başlıyor ve üste kademelere kadar yükseliyor.

gemiturları

Motoryat Kiralamada aynı sistemler ile ulaşıyor sizlere. Hem istediğiniz kadar büyük hem de istediğiniz her yere de gitme imkânı veren bu yatlar ile harika bir doğum günü kutlaması ya da güzel bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Kısaca hepsi çok özel kutlamalar olacak ve size özel bir anı bırakıyor olacaktır. Motoryat kiralama ile bu yıl farklılık yapmış olacak ve kendinizi en güzel ve en huzur bulunan yere yanı denize ulaştırmış olacaksınız. Motoryat kiralama için ayrıntılı bilgileri firmadan alabilir ve size en uygun olanını seçip kiralama hakkını yakalayabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.333 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar