AnasayfaTurizm › Tours Şehri – Fransa

Tours Şehri – Fransa

Tours sehri, 473 758 nüfuslu, bölgenin en büyük metropolüdür. Başkent Parise 250 km olması, nüfusunun her geçen gün artmasına sebep olmaktadır. Bölgede, gençler şehri ismini alan Tours şehri, Fransa’nın en büyük üniversiteleri ve hastanelerine sahip olmasından dolayı, hemen eğitim örgenim için hem yasamak için hem de is hayati için bir çok kişi Tours da yasamayı tercih etmektedir.

Paris gibi büyük şehirlerde yasamaktan sıkılmış, sakin ama büyük bir şehirde yasamak isteyenlerin seçimidir Tours şehri. Kalabalık nüfusunun bir kısmi olan örgenciler, sadece yerli öğrenciler olmayıp, yurt dışından Fransa’ya Eğitim amaçlı gelen öğrenciler, Paris’ten sonra Tours şehrini seçmektedirler. bunun nedeni ise, hayatin Paris’ten daha ucuz olduğudur.

Tours şehri gençlerin şehri olduğunun diğer bir nedeni ise, gece hayatinin aktif olduğu bir metropol olmasından dolayıdır. hafta içi veya hafta sonu fark etmezsizin, gece hayati, bütün gençleri, örgencileri, isçileri vs. şehir merkezinde toplanarak eğlenceli vakit geçirebilmektedirler. Bölgede en çok diskoteğe sahip olan Tours şehri, 7 gün açık diskoteklere ev sahipliği yapmaktadır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.