AnasayfaWeb / İnternet › 2012 iyinet seo yarışma finali

2012 iyinet seo yarışma finali

Merhaba sevgili takipçiler. Bildiğiniz üzere iyinet seo yarışması son hızda devam ediyor. Yarışma bitimine az bir süre kalmış olsada çekişmeler devam ediyor. Bakalım kazanan kim olacak. Bilindiği gibi yarışma iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr kelimesi üzerine kuruldu. Her yarışmacı aylardır bu kelime üzerien yoğunlaşmış bir şekilde devam ediyor. Kazananları herkes gibi bizlerde merak ediyoruz. Şuanda ilk sayfaya bakıldığında özellikle herkes yarışma kelimesine domain almış ve kasıyorlar. Domainlerin arasında 1 2 site görüyoruz ve bu siteler normal sitelerinde konu açan siteler. iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr kelimesi şuan çok rekabette olan bir kelime olmaklar birlikte bu yarışmada hacklinkin serbest olmasıda ayrı bir konu. Sponsorlar iyinete ödemeyi peşin olarak geçtiği için yarışmadan dolay bir sıkıntı yaşanmamış durumda. Bakalım ilerleyen günlerde yarışmanın kaderi nasıl değişecek. Şimdilik hepiniz hoşçakalın.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.