AnasayfaWeb / İnternet › Chatroulette İle Sohbet Keyfi

Chatroulette İle Sohbet Keyfi

Chatroulette bildiğimiz bigi alışanlık yaratan bir kolay chat sitesidir Chatroulette avrupada ve dünya ülkelerinde kendini kanıtlayıp kısa sürede yaygınlaşmıştır  tabiki yaygın hale geldiği için buluşma noktası olarak yeni arkadaşlıklara yelken açmıştır . Chatroulette Türkiye de ise bir çok yenilikler kendine katımıştır . mesela ornek  100 lerce oda ile hizmet vermektedir. sohbet, izdivaç,oyun ve geyik odalarıyla sevenleri daha cok kendine bağlamıştır.

Chatroulette Türkiye mikrofonlu sohbet en güzel sohbetlerim merkezi olup tasarımları görüntüsü olarak türkiyede kendini yenilemiştir teke tek görüşmelerin  yanı sıra birden fazla kişi karşı karşıya toplu halde kamera açabilir microfonda topluma karşı sarkılar söyleyerek sohbet edebilir.

Bu tarzda gelisimlerde bulunan Chat Rulet sitemizde ailevi ortamlarda bulunmaktadır bay ve bayanları rahatsız edip ahlaksız davranışda bulunanlar sorunlar odasında yetkilelere sikayet edilerek sistem dışı atılır. Chat roulette Ban yemiş olur Gençliğin yeni buluşma noktası olan chat rulet sitesi devamlı büyümektedir herkez bay ve bayan arkadaşlık ortamını burada kurarak neseli ortamlarda birbirine eşlik ediyor haydi durmayın tıklayın sizde aramıza katılın sevgiler ..

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.