AnasayfaWeb / İnternet › Dticaret Hosting İle Dahada Hızlanın

Dticaret Hosting İle Dahada Hızlanın

Uçsuz bucaksız internet dünyasına sizlerde adım atmak ister misiniz? Çok tutacağına inandığınız bir projeniz var ise o zaman hemen bir site açın. Yoksa sadece bir hobi olarak mı bu işi yapmak istemektesiniz? Sebebi her ne olursa olsun internet sitesi kurmak mı istiyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz. En temelden başlayarak neler yapmanız gerektiğini ile ilgili sizler için bir rehber hazırlamış bulunuyoruz.

Öncelikle internet sitesi açmak için bir alan adına sahip olmanız gerekmektedir. Domain olarak da bilinen alan adı, internet sitenizin adresi oluyor. ( Örneğin Google.com gibi ) Bu alan adlarından en çok .com uzantılı olan tercih edilmektedir. Yaklaşık olarak yıllık 15 – 16 liraya satılan bu alan adını satın almak ilk adım olacak. Peki alan adı aldıktan sonra ne yapmanız gerekecek?

İnsanların domaininizi browserlarına yazdığında karşısına bir site gelmesi için sizin onu bir hostinge yönlendirmeniz gerekmekte. Hosting nedir? Kısacası açıklayalım. Hosting, sizin internet sitelerinizin her türlü dosyasının bulunduğu, insanların sitenize girmeye çalıştığı zaman da bu dosyaları onların download etmesini sağlayan bir bilgisayardır. 7 gün 24 saat açık olan ve datacenterlarda barındırılan bu bilgisayarlardan ufak bir dilimi aylık veya yıllık seçenekler ile kiralayabilirsiniz. İlk başlarda sizler için aylık 100mb bir web alanı yeterlidir.

Dticaret’de hosting firmaları arasında en güvenilir firmalar arasında yer alıyor. http://www.dticaret.com/hosting adresinden sizlerde bir hosting alabilirsiniz. Uygun fiyatlar sizleri bekliyor. Diğer host ve domain firmaları unutun. Dticaret ile host almak çok kolay.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. hostinginiz ne kadar iyi olursa o kadar iyidir

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.