AnasayfaWeb / İnternet › En Kaliteli İndirme Programı

En Kaliteli İndirme Programı

İndirmek istediğiniz uzun bir dosya yada Filmmi var ve bunu indirmek gözünüzde çok mu büyüyor? Hiç sorun değil isterse günlerce sürsün sadece bir tık ile istediğiniz video veya dosyayı rahatlıklı indirebilirsiniz.

İnternet download manager programı 30 gün bedava kullanım imkanı sunmaktadır. Programı bilgisayarınıza kurduğunuz zaman otomatik algılama sayesinde direk videoları indirebilirsiniz.  Bilgisayarınız kapandığında yada internetiniz kesildiğinde otomatik olarak kaldığı yerden devam edebilir, indirme hızını ayarlayabilir, aynı anda birden fazla indirme yapabilirsiniz.İndirme programları arasında Türkiye ve dünyada en çok kullanılan bir program olan internet download manager kurulumu ve basit kullanımı sayesinde bütün bilgisayar kullanıcıları tarafından popüler bir hale gelmiştir. Bir indirme programından beklenilen özelliklerin fazlası ile bu programda olması her yönden onu rakiplerinden farklı kılmaya yeterlidir.

internet download manager indir

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.