AnasayfaWeb / İnternet › Firefox 17 Yayında

Firefox 17 Yayında

Firefox yeni versiyonu ile yayında. Hızına ulaşılması mümkün olmayan Firefox tarayıcısının yeni sürümünü sizler için inceledik. Geçmiş dönemin en gözde programı olan Firefox, şu günlerde yeniden toparlanmaya çalışıyor. Yerini Chrome’a kaptıran Firefox, yeni versiyonları ile kullanıcıların gönlünü kazanmaya çalışıyor. Bunu yaptıkları güncellemeler ile anlayabilmek mümkün.

Mozilla’nın sürümleri hızla yenileme modasının son ürünü olan Firefox 17, 16.sürümün çıkmasından sadece bir ay sonra bizlerle. Firefox 17, bir önceki sürümden çok büyük farklılıklar barındırmıyor. Facebook Messenger entegrasyonu, kullanıcıların hangi eklentilerin çalışacağını belirlemesi, sosyal uygulama geliştirme platformu gibi yenilikler Firefox 17 ile sunuluyor.

Bunun yanı sıra performans artışı için yaklaşık 20 adet geliştirme yapıldığı da belirtiliyor. Firefox 17’yi denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.