AnasayfaWeb / İnternet › Focalprice Sipariş Vermek

Focalprice Sipariş Vermek

İnternet de alışveriş yapabileceğimiz ve alışveriş yaparken de ürünlerin kalite-fiyat ölçümlerine mutlaka bakıyoruz öyle değil mi ? Tabi ki de bakıyoruz. Yurt dışı alışveriş sitelerine güvenimiz ne kadar acaba. ? Sorgulattığımız zaman kendimize %30 ‘ un altında diyebiliriz.

Ya gelmeyecek korkusu ve dolandırıldım korkusu ve en önemlisi Türkiye ‘ de 60 lira olan bir ürünün Çin ‘ de veya başka bir alışveriş sitesinde 20 lira olması gibi ön yargılar hep mevcut. Çin alışveriş siteleri artık daha cazip gelmeye başladı. Kimi internet kullanıcıları toptan olarak Focalprice – Dealextreme gibi yerlerden alışveriş yaparak daha ucuza ürün getirtebiliyor.

Bende geçenlerde Focalprice ‘ dan sipariş verdim ve ürünlerim 2 hafta içerisinde Çin ‘ den geldi. Başlarda inanmıyordum ancak gerçekten de kutluyorum Focalprice yönetimini. Hep bir ön yargı vardır internet üzerindeki alışveriş sitelerine ama Focalprice ‘ den alışveriş yapmayı yönlendirebilirim sizlere. Toplamda 40 liralık 5 çeşit ürün getirttim ve ambalajlı bir şekilde gelmiş. Güzelce kırılmayacak ve açılmayacak şekilde paketlere konulmuş vaziyette getirildi PTT kargo tarafından. Hemde free shipping olayının uygulanması kadar güzel bir şey yok. Taa bir kıtadan başka bir kıtaya ürün getirtiyorsun ve ücretsiz kargo olma fırsatını sunuyor. İnanılmaz olsa gerek. Focalprice ‘ den nasıl sipariş vereceğim ve Focalprice Çin alışveriş sitesinden nasıl ürün alabileceğim gibi sorunlarınız var ise bu konu altından yazabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.