AnasayfaWeb / İnternet › Forumlarda Sitelerinizi Tanıtın

Forumlarda Sitelerinizi Tanıtın

Seo’da önemli olan bir şey varsa o da kaliteli içerik ve özgün girdiğiniz yazılardır. Gün boyunca haber girmek yerine faydalı bilgiler vermek, hem blogunuz için hemde sizin reklamlarınız için gerçekten başarıdır. SEO denilince akla sadece imleme gelmemeli ve üst sıralara çıkmak gelmemeli. SEO aslında genel kapsamlı yapılan bir iştir. Siteyi güçlendirmekte bu SEO’nun için girer. Bir çok kişi web sitelerini hitlendirmek ve güçlendirmek için temiz ve güncel forum siteleri arıyor son günlerde. Bende sizlere bu konuda biraz yardımcı olacağım. Arkadaştan aldığım ve gerçekten kaliteli sitelerin yer aldığı listede sizde siteleriniz tanıtabilirsiniz. Boşuna 10-20 tl vermeyin webmaster forumlarında. Forum tanıtımı yapan kişilere de fazla güvenmeyin. En iyi iş sizin yaptığınız iştir. Web sitemi hitlendiririm kaliteli hale getiririm derken başkalarının elinde patlamasın aman dikkat.

İşte en güncel 2013 forum site tanıtım listesi. Bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.