AnasayfaWeb / İnternet › Google Londra 2012 Kapanış Seremonisi

Google Londra 2012 Kapanış Seremonisi

Londra 2012 olimpiyatlarının artık sonuna gelindi ve bugün son gün. Google’da bu olimpiyatların başından beri doodle’lar ile tüm dünyaya duyuruyordu şu gün şu branş yarışacak vs gibi. Bu doodle’lar ile bazen eğlendik bazen’de hüzünlendik. Hüzünlendik mi acaba? Ya da öyle bir şey işte 🙂 Neyse efenim. Şimdi Londra 2012 olimpiyatların sonuna gelmişiz tabi bunu bizde Google’dan öğrendik. Gündemi yine değiştiriyor büyük abimiz Google.

Google Londra 2012 Olimpiyatları‘nın başlangıç tarihinden itibaren her gün branş dalı için Doodle yaparak anasayfasından yer verdi biliyorsunuz. Londra 2012 kapanış seremonisi için de yeni bir logo tasarlamış bizim amcamız. Yeni logo pek’de şık durmuş.

Hergün sürpriz Doodle logoları ile ziyaretçileri şaşırtan Google animasyon oyunları ile de herkesin beğenisini kazanmıştı. Bazen top oynadık bazen basket attık. Uzun atlama bile yaptık. Ellerine sağlık Google. Londra 2012 Olimpiyatları’ndan geriye kalan sahneler bir yana, Google’ın yaptığı logolar da unutulmayacak gibi görünüyor ki unutulması imkansız gibi. 🙂

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.842 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.