AnasayfaWeb / İnternet › Google Play’den müthiş rekor

Google Play’den müthiş rekor

Google’ın uygulama mağazası olan Google Play Store 25 milyar indirme sayısına ulaştı. Eski adı Android Market olan uygulamanın yeni versiyonu olan Google Play Store rekoru kırmış durumda. Google bu rakam ile Android tabanlı akıllı aletlerin yaygınlaştığına dikkat çekiyor. 

Google, bu rakam üzerine bir güzellik yapıp Gameloft, Elektronic Arts, Rovio, Full Fat ve Runtastic gibi uygulama geliştiricilerin uygulamalarını geçici bir süre ile 0,25$ yapacağını da duyurdu. Henüz ne zaman yapılacağı bilinmese de sizler Google Play Store uygulamasından çıkmayın 🙂

Mağazada şuanda 675 bin’in üzerinde uygulama mevcut. Her gün 70.00 tablet ve 1.3 milyon andorid cihazlar aktive edildiği Google tarafından açıklanmış durumda.

Google’ın tek istediği ise App Store ‘ u geçmek. Bakalım nasıl gelişmeler ortaya çıkacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.