AnasayfaWeb / İnternet › Google’da En Çok Aranılan Kelimeleri Öğrenme

Google’da En Çok Aranılan Kelimeleri Öğrenme

Webmasterlar olarak sitelerimizi en iyi şekilde yönetmek ve Google’da en iyi hiti alabilmek için yarışıyoruz. Bizler bu şekilde kazanç sağlarken bir nevi karşılıklı alışveriş yapmış oluyoruz. Google’da üst sıralara çıkmak marifet değil ama süreklilik çok önemli. Sizlere bu yazımızda özellikle webmaster arkadaşlarımızı ilgilendirecek ve yeni gelen webmaster dostlarımıza kolaylık açısından bilgiler aktaracağız.

Siteniz hitsiz ise o site çöptür. Yada hitsiz ancak kaliteli ise o site kendini her zaman belli eder. Sitenizi yükseltmek için ziyaretçi önemlidir. Kaliteli ziyaretçileri sitede tutmakta yazılardan geçer. Bu yazılar ise günlük ve güncel aranılan yazılar olması gerekir.

google-zeitgeist

Google Arama Trendlerine ulaşabileceğiniz bir link veriyorum sizlere. Bugüne kadar aranan ve anlık olarak aranılan kelimeleri gösteren Google Arama Trendleri adresinde sizde kendinize göre sitenizde paylaşımlar yapabilirsiniz.

Kelimeler arasında sizde en çok aranılan kelimeleri seçip sitenize hit trafiği sağlayabilirsiniz.

Link ise http://www.google.com/trends/hottrends/visualize?nrow=5&ncol=5&pn=p24&hl=tr

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Hocam, teşekkür ederiz. Linki inceledim. Bizim işimizle ilgili iki keyword seçerek bir tane siteye diğerini de blog yazımızda kullanacağız.Etkisini görürsek buradan duyurmak isteriz.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.