AnasayfaWeb / İnternet › İnternette Video Klip İzlemek

İnternette Video Klip İzlemek

İnternette Video Klip İzlemek İnternetin en sevilen yanlarından birisi, online olarak istediğiniz video klibi anlık olarak izleyebilmeniz. Televizyon karşısına geçip izlemek istediğiniz klibi bekleme gibi bir derdiniz olmamakla birlikte, o anki ruh haliniz hangi tür video klibi izlemek istiyorsa o klibi izleyebiliyorsunuz. Bu yüzden, artık internetin olduğu yerlerde video klip izlemek isteyen herkes, video izleme sitelerine girerek bu isteklerini yerine getiriyorlar. Televizyondan video klip izlemek demode oldu diyebiliriz.

Son zamanlarda özellikle arabesk rap severler tarafından izlenen bir video klip bir çok internet sitesinde izleniyor. arsız bela adlı şarkıcının çıkarmış olduğu albümler, bir çok video klip izleme siteleri arasında yerini almış ve arsız bela hayranları için izlenilmeyi bekliyor. Arabesk rap severler tarafından bu şarkıcı videoları sıklıkla aranmakta ve youtube gibi siteler üzerinden izlenmektedir. Özellikle, “Dayan Kalbim”, “Sevmediğini Bile Bile” adlı şarkıları ciddi derecede izlenme oranlarına sahip. Arsız bela gibi bir çok video klip internette bulunmakta. Türkçe klipler izlemek isteyen kullanıcılar video izleme siteleri üzerinden istediği her klibi izliyebiliyorlar.

Özellikle, büyük video izleme sitelerine müzik yapımcısı firmaların kendilerine ait kanal oluşturup, şarkıcı hayranları için video klipleri buraya yükleyerek televizyonlardan sonra internet üzerinde paylaşıp, müzik severlerin istediği zaman video klibi izlemesine olanak sağlıyorlar. Ayrıca her türlü video klibi bünyesinde barındıran büyük bir video izleme web sitesi arıyorsanız http://www.videoklipx.net sitesini sizlere tavsiye ederim.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.