AnasayfaWeb / İnternet › Makale Pazarlama Yöntemi

Makale Pazarlama Yöntemi

Web site sahipleri “trafik” kavramının önemini çok iyi bilirler. Web sitenizin başarısını ve önemini belirleyen bir etmendir trafik. Bir başka deyişle sitenizin başarı yakalamasını istiyorsanız trafiğini arttırmak zorundasınız. Sitenizin trafiğinin çok olması daha çok ziyaretçi tarafından takip edildiğine paralel olarak yürümektedir. Trafik kavramının iyi analiz edilerek sitenize uygun olarak çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bazı web sitelerinde görülen pop-up tarzı trafik arttırma yöntemleri çoğu zaman için web siteleri için olumsuz durumlar yaşatmaktadır.

Trafik arttırma yöntemlerinin başında makale yazımına ilişkin olarak geliştirilen Article Marketing gelir. Article Marketing bir makale pazarlama yöntemidir. Organik ve kaliteli trafik diye tabir edilen kısım (ziyaretçiye herhangi bir zorlama olmadan kendi isteğiyle siteye yönlenmesi) bu yöntemle sağlanabilmektedir.

Makale dizinlerinde sitenin reklamının yayınlanması esasına dayanır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta dizinlerinde yayınlanacak sitenin özgün içeriklerinden oluşması ve kaliteli bir yapıya sahip olmasıdır. İlgi çekici ve işe yarar bilgilerle donatılmış makale birçok web site sahipleri tarafından fark edilecektir. Kopyala-yapıştır yöntemiyle kendi sitesine eklediği makaleler dolaylı olarak sizin sitenize trafik olarak kazanç katacaktır. Genel olarak toparlayıcı cümle olarak şunu söyleyebiliriz: Belirtilen yöntemle yazılan makaleler sizi gerçek kitleye ulaştıracaktır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.491 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar