AnasayfaWeb / İnternet › MSN Tarihe Karışıyor Son 8 Gün

MSN Tarihe Karışıyor Son 8 Gün

Yılların eskitemediği haberleşme programı MSN 8 Nisan günü tarih oluyor. Windows Live Messenger için artık geri sayım şimdiden başladı diyebiliriz. Microsoft MSN kullanıcılarına sürekli Skype’a geçmeleri konusunda uyarıda bulunmakta. Sizde görmüşsünüzdür. Microsoft’un yaptığı duyurularda 8 Nisan 2013’ten itibaren Windows Live Messenger kapatılacak ve 300 milyon kullanıcı yine kendi hotmail hesaplarından Skype 6.0 ile oturum açmak zorunda kalacaklar.

Yeni hesap açmak isteyenler ise bunu sadece “@outlook.com” üzerinden yapabilirler. Kullanıcılar yine Skype üzerinden dosya alışverişi yapabilecekler. Anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma gibi iletişim hizmetlerini kullanabileceklerini de söyleyelim. Aynı zamanda belli bir ücret karşılığında telefon görüşmeleri yapabilecekler.

msn-skype

Daha önce Skype kullananlar fark etmiştir. Skype’a yüklediğiniz kontür sayesinde daha ucuz konuşabileceksiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.