AnasayfaWeb / İnternet › Müzik İndirme Programları

Müzik İndirme Programları

İnternette artık her şeyi bulmak çok kolay. Tek bir tuş ile artık tüm programlara, filmlere ve sayamayacağımız şeylere ulaşabiliyoruz. Bugün sizlere müzik indirmenize yardımcı olacak programlardan bahsedeceğiz. Eskiden müzik indirmek için popüler programlar mevcut idi. Ama hepsini şimdilerde bulmak çok zor. Bilgisayara ücretsiz şarkı indirmek biliyorsunuz telif haklarından dolayı normalde yasaktır. Müzik indirme programlarından başlıcaları aşağıda yer alıyor ;

Müzik İndirme Programlarından en popüleri BearShare

BearShare, müzik indirmenize ve dosya paylaşımlarınızı kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir program olarak karşımıza çıkıyor. İndirmek istediğiniz müzik ve dosyalara internet sayfalarında saatlerce uğraşmadan artık bir tıkla ulaşma imkanına sahipsiniz. Çünkü BearShare kurulumu kolay ve anlaşılır arayüzü ile basittir. Dosya indirmek ve paylaşmak BearShare indir sayesinde hiç olmadığı kadar kolay oluyor. Dosya indirme programları arasında popülaritesi çok yüksek olan ve birinci sırada yer alan programdır.

TTNET Müzik

Telif haklarının en güzel korunduğu bir program. Bu program, müzik indirme programı olarak karşımıza çıksa da, TTnet müşterisi olan herkesin kolayca müzik indirebileceği bir programdır.

Ve daha bir sürü program mevcut. Hepsi ve daha fazlasını muzikindirmeprogramlari.net adresinden bulabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.