AnasayfaWeb / İnternet › Teknolojinin Sürekli Olarak Gelişmesi

Teknolojinin Sürekli Olarak Gelişmesi

Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi sonucu, bilgisayar ve dolayısıyla internet artık birer lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç haline gelişmiştir. Zira günlük hayatta gittiğimiz her yerde ( kamu kuruluşları, bankalar, özel hizmet veren bürolar) bilgisayarların yoğun olarak kullanıldığını görmekteyiz.

veri kurtarma

veri kurtarma

Öyle ki, bilgisayar veya internet sisteminde oluşabilecek olası sorunlar karşısında yukarıda bahsi geçen kurum ve kuruluşlar iş yapamaz hale gelmekte, günlerce sürecek bir kaos ortamı oluşmaktadır. Bu durumların en büyük nedeni ise genelde bu bilgisayarların bağlı olduğu ana bilgisayarın yani serverın, 7 gün 24 saat açık kalmasından dolayı disklerinin yaşadı aşırı ısınma sonucu fizik veya yazılımsal aldığı hasarlardır.

Bu hasarlar sonucu bir takım veri kayıpları yaşanabilir. Bu durumda, veri kurtarma merkezleri devreye giriyor ve bahsini ettiğimiz firmaların yardımına koşuyor. Artık teknoloji o kadar ilerledi ki, veri ve raid kurtarma hizmetlerinde başarı şansı çok büyük oranlardadır.

http://www.goldverikurtarma.com ekibi, her türlü disk ( hard disk, flash bellek, compact disk) sorunları sonucu kaybolan verileri büyük bir başarı yüzdesi ile geri getirmektedir. veri kurtarma fiyatları hakkında soru sormak için internet sitemizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.