AnasayfaWeb / İnternet › Twitter Unfollow Yapanları Öğrenme

Twitter Unfollow Yapanları Öğrenme

Sosyal medyanın en çok kullanılanı şüphesiz ki Facebook ve Twitter. İkili şuanda dünya üzerinde en çok ziyaret edilen ve mobil platformda da en çok kullanılan oluşumlardan. Twitter kullananların çoğunluğu genellikle ünlüler ve adını duyurmuş kişiler kullanıyor. Hal böyle olunca Twitter’da kullanım oranı daha bir yüksek. Sizlerde biliyorsunuz ki Twitter’ın en büyük özelliklerinden birisi de takip sistemi. Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya kralı Twitter’da ne kadar takipçiniz var ise sizleri daha yüksek mutluluk kaplayabiliyor. İnternet’in iyice yaygınlaşmasından sonra oluşan bu algı aslında birer maneviyat mutluluğu oluyor. 

Twitter’da ne kadar takipçiniz ve sizi takip edenlerin sayısı çok önemli. İnsanlar birbirlerine yada kişisel olarak yazdıklarını favlamasını istiyor ve bu da mutlu yapıyor bireyleri. Bu yüzden bazen istenmeyen şeylerde olabiliyor. Nedir onlar ? Mesela sizi Twitter’da Unfollow yapmak. Unfollow yapmak yani takip ettiğin kişiyi takip etmekten vazgeçmek gibi yanıtlanabilir. Şimdi sizlere Twitter’da unfollow yapanları gösteren uygulamalar sunacağım.

twitter

Twitter Unfollow Yapanları Öğrenme

Aşağıda vereceğim sitelere girip sizde Twitter uygulamasını kabul ederek unfollow edenleri öğrenebilirsiniz.

1-Who Unfollowed Me: http://who.unfollowed.me

2- Qwitter: http://useqwitter.com

3- Goodbye Buddy: http://www.goodbyebuddy.com

4- JustUnfollow: http://www.justunfollow.com

Bu adreslere girerek hemen sizleri unfollow yapan kişileri öğrenebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.