AnasayfaWeb / İnternet › Ukash ile Güvenli Alışveriş Yapmak

Ukash ile Güvenli Alışveriş Yapmak

Artık internetten alış veriş eskilere nazaran çok daha tehlikelidir ancak internetten alış veriş bir o kadar da avantajlıdır. Tehlikeli olmasının sebebi ise internet korsanlarının gözü kullanıcıların kredi kart bilgilerinde ve limitlerinde olmasıdır. Bu yüzden e – ticaret devlerinin kullandığı ukash kart güvenlik önlemi üretilmiştir. Ukash kart adeta tehlikeli sulardan sizi alır güvenli limanlarda alış veriş yapmanızı sağlar. Riskinizi minimuma çeker ve böylece alış veriş keyfinizi arttırır.

Yukarı da ki demek istediğimizi reel bir örnekle açıklayalım; Ukash kart kullanmakla, kullanmamak arasında ki farkı sizlere detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Örneğin bir alış veriş yapıyorsunuz hatta ilk defa alış veriş yaptığınız bir internet sitesi olsun bu site. Alacağınız ürün 65 türk lirası ve siz normal kredi kartı limitiniz 3 000 türk lirası, kredi kartınız ile alış veriş yaparken siber saldırıya uğradınız. Sizin zararınız 3 000 türk lirası olmaktadır. Ancak siz ukash kart kullanıcısı olsaydınız sizin zararınız 65 türk lirası olacaktı. Arada ki fark ise ukash kart kullanmamakla aldığınız riske eş değerdir ve bu bizim örneğimiz de 2 935 Türk lirasıdır.

Günümüzde ukash kart 18 000 i aşkın yerde kullanılmaktadır ve dünya e ticaret devleri ukash kart kullanıma uygun olarak internet sitelerini müşterilerine alış veriş hizmeti sunmaktadırlar.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.