AnasayfaWeb / İnternet › Windows Live Messenger Neden Açılmıyor ?

Windows Live Messenger Neden Açılmıyor ?

Bilindiği gibi yılların eskitemediği program Windows Live Messenger yani MSN, 8 Nisan günü tamami ile kapanacak. Bu süre zarfında Msnde’ki kişileriniz Skype adresine yüklenecek. Herkes Windows Live Messenger’a neden giremiyorum sorusunu son günlerde sorar oldu. Bunun tek sebebi MSN’nin Skype’a geçmesidir.

Microsoft’un 13 yıllık geçmişi olan anlık mesajlaşma uygulaması üzerinden yapılan duyuruda 8 Nisan 2013’ten itibaren Windows Live Messenger kapatılacak. 300 milyon kullanıcı yine kendi hotmail hesaplarından Skype 6.0 ile oturum açma şansına erişebilecekler.

Yeni hesap açacak kullanıcılar nasıl hesap açacaklar ?

“@outlook.com” üzerinden hesap alabileceksiniz. Dosya alışverişi, anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma gibi iletişim hizmetlerini içinde barındıran Skype üzerinden tercih edilirse belli bir ücret karşılığında telefon görüşmeleri yapılabilmekte.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.