AnasayfaWeb / İnternet › Youtube Kendin Yap Hizmeti

Youtube Kendin Yap Hizmeti

Günümüz modern çağındaki teknolojik gelişmeler ile birlikte yaşamın farklı alanlarında kaliteli çözümlerden yararlanabiliyor olması teknolojinin yaşamın her alanında en yoğun ve en sık şekilde kullanılmasına yol açıyor. Teknolojik yönde yaşanan hızlı gelişmeler ile birlikte artık işletim sistemlerinde de gelişmeler son derece süratli bir şekilde gerçekleşiyor. Özellikle de son yıllarda yeni nesil akıllı cihazlarda yaşanan hızlı gelişmeler sonucunda yaşamın her alanında akıllı cihazların etkin bir rol üstlenmesine yol açıyor.

Youtube

Günümüzde teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte yaşamın her alanında çok daha pratik ve çok daha etkileyici çözümlerden yararlanılabiliyor. Son yıllarda internet üzerindeki en etkin ve en popüler video barındırma sistemlerinin en başında Youtube geliyor. Sanatçıların, şarkılarını, filmlerini kendi imkanları ile kayıt altına alıp, tanıtımından afişlerine kadar her şeyi kendisinin hazırladığı DIY hareketi artık YouTube sayesinde daha kolaylaşacak. Son dönemde bağımsız sanatçılar arasında çok popüler olan DIY (Do it yourself / kendi başına yap) hareketine bir destek de YouTube’ den geliyor.

YouTube’un devreye almış olduğu YouTube for Artists servisi kendi müziklerini üreten ve kayıt eden sanatçıların, YouTube kanalını nasıl daha etkin kullanabileceklerini göstermekte iken daha fazla takipçi bulmalarına da yardımcı olmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında ortaya çıkacak sonuçlara yönelik olarak esasolan hedef kitlesi bağımsız müzisyenler olan servisin, kısa filmciler, belgeselciler için de özelleştirileceği yönünde beklenti bulunuyor. Aynı zamanda, sanatçıların takipçilerinden bağış istemesine de imkan veren servis bu yanıyla da Kickstarter, Indiegogo veya Patreon gibi fonlanma servislerin rakip olacak gibi görünüyor.

Yazar : sen ben

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.