AnasayfaYetkili Servisler › 1 Yıl Parça Garantili Özel Arçelik Servisi İzmir’de Sizlerle!

1 Yıl Parça Garantili Özel Arçelik Servisi İzmir’de Sizlerle!

Özel bayimizin bünyesinde Arçelik marka ürünlerinizin tamirini, onarımı ve bakımını titizlikle yapan özel bir servis firmasıdır. Özel Arçelik Servis İzmir olarak sizlere kaliteli, hızlı servis, anlayış güvenirliğimizle sunmaktan gurur duyuyoruz.

Arçelik ürünlerinizi güvenle teslim edebilmeniz için çok çalışıyoruz çünkü Özel Arçelik Servis İzmir olarak müşterilerimizi önemsiyoruz. Ürünlerinizin ilk gün verdiği performansı, tamiri-onarımı gerçekleştikten sonrada vermesini sağlıyoruz ve aynı garantiyi ürününüzün bakımını yaptırınca da veriyoruz. Üstelik sizlere kaliteli hizmetimizin bir parçası olarak 1 yıl boyunca geçerli parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Bunun anlamı tamir onarımını veya bakımını işlemini gerçekleştirdiğimiz ürününüz bir yıl boyunca aynı performansı verecek demektir. Kullanmış olduğunuz ürünlerin özellikle beyaz eşyaların bakımı çok önemlidir.

Beyaz eşya ürünlerinin yaklaşık olarak 6-7 yıl gibi kullanım ömürleri vardır, tabi bu süre kimi ürünlerde daha az olabiliyor. Kullanım ömrü ürünün verimli çalıştığı, herhangi bir aksaklık gerçekleşmeden işlevini gerçekleştirebildiği sürece verilen isimdir. Bu şu demek oluyor; örneğin bir buzdolabı satın aldınız eğer şanslı iseniz maksimum 7 yıl boyunca hiç aksama olmadan çalışacaktır. Tabi bu 7 yıl bakımı olmadan geçen süre. Eğer bakımını yaptırırsanız, ürününüz eskime göstermeyecek ürünün kullanım ömrü artacaktır. Bazı parçalarda zamanla yıpranır ama çalışmaya devam ederler eğer fark edilmezler ise daha büyük sorunlara yol açacaktır. Önüne geçmeniz içinse ürününüzün bakımını yaptırmanızdır. Servisimiz eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede gerek arıza durumunda doğru arıza tespiti yaparak gerekse bakımda doğru bakımı yaparak kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Özel Arçelik Servis İzmir olarak bütün İzmir’ e servisimiz vardır. İletişim bilgilerimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Servisimize çağrı merkezimi arayarak veya internet sitemizde yer alan servis talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.