AnasayfaYetkili Servisler › Arçelik Ataşehir Servisleri

Arçelik Ataşehir Servisleri

Çamaşır makinesi modellerinde her geçen gün yaşanmakta teknolojik gelişmeler ile birlikte artık ev işlerinde büyük kolaylıklar sağlanıyor. Bu alanda yaşanan gelişmeler ile birlikte çamaşır makineleri, günlük yaşantı içerisinde büyük kolaylıklar sağlayacak, fonksiyonel kullanıma sahip olan çamaşır makinesi kullanımı sağlıyor. Bu yüzden de dünyanın her yerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu kapsamda Ataşehir Arçelik Servisi hizmetleri kapsamında Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde karşı karşıya kalınan arızalara ilişkin olarak profesyonel ve teknolojik çalışmalar sunuluyor. Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinde karşı karşıya kalınan en yaygın arızalardan birisi olan çamaşır makinesinin su almasın karşın yıkama yapmaması sorununa ilişkin hızlı ve kalıcı çözümler sunuluyor.

Ümraniye Arçelik Servisi hizmetlerimiz kapsamında gezici profesyonel ve tam donanımlı teknik ekiplerimiz ilgili adrese kısa süreler içerisinde ulaşarak, Arçelik markalı çamaşır makinesinin su alıp, yıkama yapmaması sorununa yol açan esas arızanın kaynağının tespit etmektedir. Bu arıza tespiti işlemine ise yıkama motorundan başlanmaktadır. Çamaşır makinesinin arka kapağı açılarak, kayış tertibatı sökülür ve motor boşa olacak şekilde çalıştırılmaktadır.

Bu çalışmada yıkama motorunun arızalı olduğu teknik ekiplerimizce tespit edilmesi halinde ise Arçelik markalı çamaşır makinesinin yıkama motoru orijinal Arçelik yedek parçası ile değiştirilmektedir. Bunun dışında da motor ile kasnak arasındaki kayış yerinden çıkmış ya da kopmuş olabileceğinden çamaşır makinesinin arka kapağı açılarak kayış tertibatı teknik ekiplerimizce kontrol edilmektedir.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.