AnasayfaYetkili Servisler › Arçelik Servis

Arçelik Servis

Arçelik Servis

444 25 89

arçelik servis olarak kurulduğumuz yıldan bu yana Sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi kendimize ilke edinmiş bir yapı içerisinde hareket ediyoruz.

Arçelik Markalı Beyaz Eşyalarınızın Servis Güvencesiyle tamiratını gerçekleştiriyoruz . Arçelik Çağrı Merkezimiz Tüm Gün sizlerin arza giderim taleplerinizi dinlemekte ve Arçelik Markalı Çamaşır Makinası, Arçelik Markalı Buzdolabı, arçelik servisi Markalı Klimalarınızın tamiratı noktasında size en yakın gezici servislerimizi yönlendirmektedir.
Servis Asia İstanbul doğruluğuyla , tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.Hemen sizde bu etkin iletişim gücünden yaralanmak ve Arçelik markalı beyaz eşyanızın arza giderimini gerçekleştirmek istiyorsanız 444 25 89 yi arayın…

Etiketler:
Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.