AnasayfaYetkili Servisler › Baymak Servisleri Avcılar

Baymak Servisleri Avcılar

Sanayi tesislerinin gelişmesine bağlı olarak artan Avcılar nüfusu beraberinde yoğun trafiği de getirdi diyebiliriz.Trafik bizler için büyük sıkıntı ulaşım ve servis konusunda müşterilerimize ulaşmak zaman zaman sıkıntı yaratabiliyordu fakat bu sıkıntıyı yaygın servis ağlarımıza bölgesel takviyeler yaparak giderdik.Avcılar Özel Baymak Servisi olarak Baymak marka tüm ürünlerinizin model farketmeksizin servis,bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Baymak Servis – 444 1 494

Teknolojik ürünler düzenli bakım isteyen hassas ürünlerdir.Bizler bu konuda alanında profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.Yedek parça değişimlerinizde 1 yıl parça garantisi ile güvenli hizmeti sunuyoruz.Yaygın servis ağımız ve gezici ekiplerimiz sayesinde zamandan tasarruf ediyor ve sizleri de memnun etmesini biliyoruz.7 gün 24 saat güleryüzlü ve profesyonel hizmet sunan çağrı merkezi ekibimizi arayarak arıza kaydınızı oluşturabilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Site adresi: http://www.baymakservis.gen.tr

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.