AnasayfaYetkili Servisler › Bosch Maltepe Servisi Hizmette Son Gaz

Bosch Maltepe Servisi Hizmette Son Gaz

Çamaşır makinelerinde üstün teknolojileri ile öne çıkmakta olan Bosch markasının üstün performansa sahip olan çamaşır makinesi modelleri düşük enerji tüketimi, çevreci teknolojileri ve kaliteli yıkama özellikleri ile dünyanın her yerinde yaygın bir kullanıma sahiptir. Ancak Bosch markalı çamaşır makinelerinin üstün teknolojileri dolayısı ile oluşan arızaları da yeni nesil olduğu gibi her türlü arızasında kesinlikle bu teknolojisine eş değer bir teknolojik altyapı üzerinden servis hizmetlerinin sunulması gerekmektedir.

Bu konuda da Maltepe Bosch Servisi hizmetlerimiz kapsamında tam donanımlı ekipmanları ile gezici ekiplerimiz profesyonel ve uzman deneyimleri ile Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinde oluşan arızalara yönelik hızlı ve kalıcı çözümler geliştirilmektedir. Bu noktada Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinde oluşan arızalara ilişkin Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinde yıkama suyunun kaynar derecesinde ısıtmasına karşın kesin çözümler sunuluyor.

teknik-servis-arçelik

Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinde termostat arızası olabileceğinden termostat ayarına bakılarak, yüksek seviyede olduğu tespit edilir ise uygun seviyeye düşürülmektedir. Teknik ekiplerimiz daha sonrasında ise termostat arızası tespit etmesi halinde ise orijinal Bosch markalı yedek termostat parçaları ile değişimini gerçekleştirmektedir.

Arızalar buradan kaynaklı değil ise teknik ekiplerimiz ısıtıcı devresinde olan röle kontaklar ı yapışmış olabileceği dolayısı ile röle kontaklarını kontrol etmektedir. Eğer arıza tespit ederler ise yine orijinal yedek parçası ile değişimini yapmaktadır. Ataşehir Bosch Servisihizmetleri kapsamında sadece orijinal Bosch servisi yedek parçaları kullanılarak, uzun vadeli ve kalıcı çözümler geliştiriliyor.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.