AnasayfaYetkili Servisler › Garantili Demirdöküm Kombi Bakımı

Garantili Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm Türkiye çapınca oldukça çok sayıda müşterisi olan geniş kitlelere hitap eden ünlü firmalardan biridir. Firmamız sizlere bütün Demirdöküm şirketinin ürünleri konusunda onarım ve bakım imkânı sağlıyor. Kombilerinizi, radyatör, klimalar, su ısıtıcıları, merkezi sistemler, güneş enerji sistemleri gibi ürünler konusunda sizlere hizmet sunuyoruz. Bu gibi konularda tamamen uzman tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Servisimize telefon ile ulaşabilirsiniz. Hat başında bilgilerinizi verdikten sonra hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Eviniz de arızalanan Demirdöküm aletlerinizi bu işten anlamayan ve hiçbir garanti imkânı vermeyen firmalara teslim etmeyiniz.

Demirdöküm Servis

Sizin eşyanıza zarar verdikleri gibi aynı zamanda büyük bir pişkinlikle sizden emeklerinin fazlası parayı isterler. Hatta makinelerinize uygun olmayan parçalar kullandıkları zaman ya da eski kullanılmış ikinci el parça kullanımlarından Demirdöküm firması mesuliyet kabul etmez ve aynı zamanda garantiniz varsa iptal edilir. Böyle durumlar ile canınızı sıkmak istemiyorsanız bizler ile çalışın.

Demirdöküm Servis İzmir

Makinenizin sorununu evinize ya da iş yerinize gelerek tespit ediyoruz ve en kısa süre içerisinde tamamen garantili hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Her hangi bir parça değişiminde firmamız sizlere bir ‘1’ yıl süreyle garanti vermektedir. Bizlere ulaşmanız sadece bir telefon uzağınızda numaramız 444 7 404 tür. Bizi arayarak uzman hizmetimizden yaralanın. Unutmayın en güzel iş yapanlar o işin uzmanları olanlardır. Servisimiz yetkili servis değildir.

Kaynak : http://www.demirdokum-servisleri.net/

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.