AnasayfaYetkili Servisler › İstanbul Anadolu Yakası SONY Servis Merkezi

İstanbul Anadolu Yakası SONY Servis Merkezi

Servis hizmeti almak için çok sayıda firma ile görüşmeler yaptım ancak bir türlü beklediğim ilgi ve alakayı göremedim. Firmalar genellikle servis taleplerini ve paramızı alalım, hizmet kalitesi önemli değil mantığı ile çalışıyor ancak benim istediğim biraz daha ilgi ve ürünler ile gerçek anlamda ilgilenecek, sorunlara çözüm üretebilecek bir firma. Yakın zamanda Özel Sony Servis firması ile anlaştım ve firma ekipleri kısa sürede evime geldi.

Ürünü inceleme altına alarak detaylı bilgi verdiler ve bu aşamadan sonra onayımı alarak servis hizmetlerine başladılar. Özel Sony Servis ekibine teşekkürlerimi iletmek istiyorum çünkü beklediğim ve görmek istediğim ilgi buydu. Sony marka ürünüm ile ilgilenen ve sorunu da bana detaylı bir şekilde aktaran bu ekip, çözüm için de uzun süre uğraştı ve daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına detaylı bir çalışma sergiledi.

Sony Özel Servis firmasını sizlere de tavsiye etmek istiyorum ve bu tavsiyem ile birlikte ürünlerinizin çok daha sağlıklı bir ekibe emanet edileceğinin garantisini de veriyorum. Hafta içi ve hafta sonu çalışmalarını sürdüren bu özel servis firması, kaliteden ödün vermeden yoluna devam ediyor ve çalışmalarını da kusursuz bir şekilde online platform üzerinden sizlere aktarıyor. Firma kimdir, kimler çalışmaktadır, ne gibi hizmetler sunmaktadır gibi sorularınızın yanıtını alabileceğiniz web sitelerini sizler de ziyaret edebilir ve bu ziyaret ile birlikte sorularınızın cevabını da alabilirsiniz.

Sony marka ürünlerinizin tümü ile ilgilenen ve kısa sürede sorunları çözüme kavuşturan bu özle ekip, 444 5 545 numaralı telefon ile karşınıza çıkıyor ve teknik destek hizmeti ile birlikte dilerseniz ücretsiz olarak da sizlere kusursuz bir şekilde yardımcı oluyorlar. Web Sitesi : Sony-servis.org

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.