İzmit Arçelik Servisi – 444 4 956

Arçelik markası 1955 yılından günümüze dek Türkiye merkezli araştırma ve geliştirme çalışmalarını kendi içinde yürütmekte olan beyaz eşya ve teknoloji odaklı bir şirkettir. İnsan yaşamını kolaylaştırmakta olan beyaz eşyaların üretimini gerçekleştiren ve Türkiye genelinde satış, pazarlama ve servis ağına sahip olan Arçelik markası ülkemiz genelinde çeşitli beyaz eşya modelleri için öncülük etmiş bir kuruluş olması ile bilinir. Hem ekonomik fiyatlarla ürünlerin satılıyor olması hem insanların ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip ürünlerin üretiminin sağlanıyor olması önem arz eder.

Arçelik yaygın servis ağına sahiptir

Arçelik yetkili ve özel servisler olmak üzere çok yaygın bir servis ağına sahiptir. Şirketimiz sizlere alanında profesyonel bir ekip ile İzmit Arçelik servisi arayışı içinde olan bireyler ya da kurumlar için hizmet vermekte olup daima ekonomik fiyatlar, en kısa zaman diliminde teslimat, tam müşteri memnuniyeti elde etmek ve orijinal yedek parça kullanımı ile hizmetler sunar.

İzmit Arçelik beyaz eşya servisi şirketimiz, Arçelik Merkez Teknik servis ekibi ile beraber çalışmalarını yürütmektedir. Arçelik buzdolabınızda meydana gelebilecek olan her türlü arızalar ya da bakım işlemleri için servis ekibimize ulaşabilirsiniz.

izmit-arçelik

Çamaşır makinesi arızaları, makinenin su almaması ve su boşaltmaması, makinenin deterjan haznesinde deterjan kalması ya da makinelerinizin yeterli düzeyde temizlik sağlamıyor olması ve bunun gibi çeşitli arızaların kolayca giderilmesi için de iletişime geçmenizde fayda olacaktır.

Arçelik klima servisi arayışı içinde olan bireyler ve kurumlar şirketimizle yapacakları anlaşmalar dahilinde yıllık olarak tam zamanında kombi ve klimaların bakım ve onarım işlemlerini yapan şirketimiz sizden ekstra herhangi bir şey talep etmemektedir. Arçelik kombi servisi arayan bireylere de hizmetlerimiz aynı işlemler çerçevesinde sunulmaktadır. Kısa bir zaman dilimi içinde gerekli bakım ve onarım çalışmaları sağlanarak rahat bir yaşama sahip olmanız sağlanır.

Arçelik markası kendi bünyesinde, Beko, Bloomberg, Artic, Grundig, Altus, Flavel, Elektrabregenz, Leisure ve Defy gibi markaları da barındırmaktadır. Bu markalar İngiltere, Avusturya, Güney Afrika, Romanya, Almanya ve dünya genelinde milyonlarca insana hitap etmiş markalardır. Örneğin yalnızca dünya genelinde 100den fazla ülkede 280 milyon üzerinde insanın Beko tercih ettiğini bilmenizi isterim.

Arçelik buzdolabı servisi ya da çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve ankastre mutfak ürünlerinin servis işlemleri için 444 4 956 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz ve servis talep edebilirsiniz. Aynı zamanda da http://www.izmitarcelikservis.org/ sayfamız üzerinden şirketimiz hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.