AnasayfaYetkili Servisler › İzmit Beko Servisi – 444 4 956

İzmit Beko Servisi – 444 4 956

Beko markası, ülkemiz genelinde en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biridir. Beko markası 1950’li yıllarda ülkemize döviz girişi sağlayabilmek adına kurulmuş bir marka olup günümüzde gerek yurt içinde gerek ise yurt dışında hizmetler vermektedir. Beko beyaz eşyalar servis ekipleri bakımından da çok yaygın bir yapıya sahiptir. Beko markası Koç Holding bünyesinde varlığını sürdürmekte olan bir markadır.

Beko markası beyaz eşya, elektronik ürünler, kişisel bakım ürünleri, elektrik motorları, havalandırma sistemleri, mikrodalga cihazlar, tezgah üstü ev aletleri, bilgisayarlarla ilgili elektronik ürünler ve parçalar, ses ve görüntü cihazları, medya ürünlerini insanlara sunar.

İzmit Beko Beyaz Eşya Servis Hizmetlerimiz;

İzmit Beko servisisizlere alanında profesyonel bir ekip ile hizmet verir. Cihazlarınız için gerekli olan bakım onarım işlemlerini kısa sürede sonuca ulaştırır. Gerekli çalışmaların çok kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleştirilmesini sağlar ve garantili hizmet sunar. Bir yıl boyunca yedek parça garantisi ve bir yıl boyunca işçilik garantisi İzmit Beko Servis güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

http://www.izmitbekoservis.net internet sitesi içeriğinde şirketimiz hakkında ve yaptığımız çalışmalar hakkında çok daha iyi bir şekilde bilgi sahibi olmanız mümkündür. Çalışmalarımızın profesyonel bir kalite ile sizlere sunuluyor olmasındaki en temel etken tam müşteri memnuniyeti elde edebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyor olmamızdır.

beko-servisi

Cihazlar artık dijital göstergelere sahip ürünlerdir, sistem üzerinde meydana gelebilecek olan her türlü hatayı dijital ekrana doğrudan yansıtabilmektedir. Dolayısı ile arıza tespit işlemleri geçmişe nazaran çok daha kolay bir hale gelmiştir. Sizlerde kullanmakta olduğunuz Beko marka cihazlar için arıza tespit işlemlerini kolayca sağlayabilir ve şirketimizden servis hizmeti alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için yapmanız gerekenler;

  • 444 4 956 numaralı telefon hattını arayarak çağrı merkezimizden servis talep edebilirsiniz.
  • 0266 226 75 98 numaralı telefon hattı üzerinden servis ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmet kalitesini değerlendirmek isterseniz çağrı merkezimiz ile görüşebilir görüş öneri, istek ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.