İzmit Bosch Servisi – 444 4 956

Bosch markası, günümüzde dünya genelinde tanınmış, üstün Alman teknolojisi ile üretim yapmakta olan, araştırma ve geliştirme çalışmalarını kendi şirketi bünyesinde gerçekleştirmekte olan bir alt yapıya sahiptir. İnsanların beğenisini kazanmış olan Bosch markası hem uzun ömürlü ürünler sunuyor olması sebebiyle hem de insanların göz zevkine uygun zarif ürünler sunuyor olması sebebiyle tercih edilir.

Bosch markasının servis olanakları;

Bosch markası hem yetkili servisler hem de özel servisler ele alındığında Türkiye genelinde çok yaygın bir servis ağına sahiptir. Şirketimiz İzmit Bosch servisi arayışı içinde olan bireyler için ve kurumlar için hizmet vermektedir. Bosch marka beyaz eşyaların arıza tespit işlemleri, bakım ve onarım işlemleri şirketimiz tarafından profesyonel ekiplerle beraber sağlanmakta olup daima kusursuz bir hizmet anlayışı ile çalışmaların yürütüldüğü bilinmektedir.

bosch-servisi

Bosch servisi size kusursuz bir hizmet anlayışı ile çalışmalar sunar ve tam müşteri memnuniyeti elde edebilmek adına geçmişten günümüze dek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiştir. İzmit Bosch Servis ekiplerimizin size garantili hizmet verdiğini biliyor musunuz?

  • Bir yıl boyunca yedek parça garantisi
  • Bir yıl boyunca işçilik garantisi sizlere sunulmaktadır.

İzmit Bosch servisi ekibimize ulaşmak için yapmanız gereken işlemleri biliyor musunuz?

444 4 956 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezine ulaşabilir ve servis talep edebilirsiniz.

http://www.izmitboschservis.org web sayfamız içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden servis ekibimize ulaşabilir ve hem şirketimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir hem de hizmet kalitemizi değerlendirebilirsiniz.

Bunları biliyor musunuz?

  • Bosch ve Siemens şirketin ana markalarıdır.
  • Pitsos, Coldex, Balay ve Profilo ise bölgesel markalardır.
  • Bosch dünya genelinde hizmet vermekte olan bir markadır.
  • Gaggenau, NEFF, Thermador, Constructa, Viva, Ufesa ve Junker yan markalardır.
  • Robert Bosch GmbH markası genel olarak yalnızca Bosch olarak kullanılmakta olup 1886 yılından günümüze dek hizmet üretmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.