AnasayfaYetkili Servisler › Kaliteli Hizmetin Göztepe’deki Adresi

Kaliteli Hizmetin Göztepe’deki Adresi

Beyaz eşyada öncü markalardan olan Arçelik ülkemizde en çok tercih edilen markadır. Yüksek kalitedeki ürünleri piyasa koşullarının altındaki fiyatlara sunması ve yaygın bir hizmet ağının olması sık tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. Göztepe Arçelik Servisi de Arçelik markasının yaygın hizmet ağı içerisinde Ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir.

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Arçelik markalı tüm elektronik cihazlarda meydana gelebilecek sorunları gidermektedir. Bu işlemleri gerçekleştirirken bu alanda donanımlı bir ekiple çalışan firmamız aynı zamanda gerekli olduğunda gerçekleştirdiği tüm parça değişimlerini de orijinal parçalarla sağlamaktadır. Deneyimli ekip ve orijinal yedek parça kullanmanın sunduğu avantajların yanında firmamız tarafından gerçekleştirilen işlemlerin tamamı bir sene boyunca kalite güvencesi kapsamına alınmaktadır. İşlem gerçekleştikten bir sene sonrasına kadar aynı hatanın yeniden tekrar etmesi durumunda firmamız tekrar gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu durum firma olarak müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunun en büyük kanıtıdır.

Feneryolu  Arçelik Servisi olarak firmamızdan hizmet almak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Çağrı merkezi ekibimiz sorunun tespiti için telefon üzerinden gerekli soruları yöneltmekte ve ekibi bu şekilde yönlendirmektedir. Eğer telefon üzerinden sorun tespiti gerçekleştirilemiyorsa gezici ekibimiz en kısa sürede sorun tespiti için gelmektedir. Kaliteyi uygun fiyata ve en hızlı şekilde sunan firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin yorumları daha iyi hizmet verebilmek adına oldukça önemlidir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.