AnasayfaYetkili Servisler › Konya Özel Bosch Servisi – 444 1 494

Konya Özel Bosch Servisi – 444 1 494

Bosch Servis firması yalnız beyaz eşyalarınız için değil Bosch marka tüm teknolojik ürünler için servis hizmetlerinin yanı sıra bakım ve onarım hizmeti de vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız her türlü Bosch ürünleri hakkında gerekli donanıma sahip ve bu konuda kendini sürekli olarak geliştiren arkadaşlarımızdır. Çalışanlarımız eğitimleri dışında piyasayı ve sektörü de gerektiği şekilde takip etmektedir. Bünyemizde oluşturduğumuz fikir ofisi sayesinde siz değerli müşterilerimiz için yeni kampanyalar ve kolaylıklar ortaya çıkarıyoruz.

Bosch Servis

Konya ilimizde sizlere verdiğimiz servis hizmetlerinden memnun kalmazsanız ekip arkadaşlarımızı tekrar sizlere yönlendiriyoruz. Bizlerden kaynaklı en ufak soruda sizlere sırt çevirmiyoruz. Memnun kalmadığınız herhangi bir durumda ücretsiz servis vermek bizim boynumuzun borcudur.

Bosch Servis Konya

Fırınlarınız, ocaklarınız ve daha birçok ankastre ürün konusunda kendimize güveniyoruz ve bu güveni de sizlere en iyi şekilde yansıtıyoruz. Konya için hizmet veren firmamız ilçe genelinde yaptığı araştırmalar sonucunda Bosch markasının fazlasıyla kullanıldığını görmüştür. Servis aşamasında sizlere her türlü desteği zaman zaman ücretsiz sağlıyoruz. Özellikle telefon desteği için bizleri arayabilir ve ürünleriniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizlere iletmek olduğunuz görüş ve öneriler için sizlere verilen çağrı merkezi numaralarımızı çevirmeniz yeterlidir. Dilerseniz internet adresimizden de bizlere haftanın her günü ulaşmak mümkün. Haftasonu da çalışan servis ekiplerimiz en acil durumlarda da yanınızda yer alıyor.

Kaynak : boschservismerkezi.org/

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. küçükçekmece kombi servisi

    bosch marka kombi yi gerçekten önerebilirmisiniz yani fiyatının hakkını veririmi

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.