AnasayfaYetkili Servisler › Ümraniye Özel Viessmann Servis Merkezi

Ümraniye Özel Viessmann Servis Merkezi

Isıtma sistemlerinin kaliteli markalarından biri olan Viessmann denildiği zaman akla en çok gelen ürün çeşidi kombilerdir. Kombi ısıtma sistemleri, doğalgazın yaygınlaşmış olduğu ülkemizde vatandaşlarımız tarafından tercih edilen bir ısınma yöntemi olarak günümüzde çok sık karşımıza çıkmaktadır. Evlerinizde ısıtma sistemi olarak tercih ettiğiniz kombi cihazlarınızın markasına güvendiğiniz kadar özel servis hizmetlerine de güvenebiliyor olmanız yabana atılamayacak kadar önemli bir konudur. Zira kombilerin bağlantılarını, montaj ve bakımlarını ve karşılaşmış olduğunuz sorunlarda onarımlarını kendi başınıza yapmanız mümkün değildir. Viessmann marka kombileriniz ve diğer ısıtma sistemi kategorisindeki cihazlarınız ile alakalı işlemleri yapabilmesi için mutlaka özel teknik servis ekibi ve ekipmanları gereklidir.

Firmamız Özel Viessmann Servis Ümraniye, İstanbul’da Viessmann ısıtma sistemleri elektroniği üzerine özel servis hizmeti veren sınırlı sayıdaki firmalardan biri olarak daima sizin konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktadır. Uzman kadromuz cihazlarınızın bakım, onarım gibi işlemlerini yürütmekle görevlidir. Yedek parça teminleri de tarafımızca yapılır ve orijinal parçalar değiştirilen parçalar yerine monte edilir. Hızlı servis hizmetimiz sayesinde evinizdeki ısıtma sisteminizin problemi her ne ise kısa zamanda çözülerek evlerinize Viessmann kombileriniz ve diğer Viessmann cihazlarınızın montajları ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Viessmann marka ısıtma sistemi cihazılarınız için çağrı merkezi hattımız 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup sorularınıza profesyonelce çözümleri kısa zaman içerisinde sunmaktadır. 1 yıl garantili olan servis hizmetimizde aynı gün servis imkanı da bulunmaktadır. Yani şartların uygun olduğu durumlarda cihazlarınız için teknik servis hizmeti yalnızca bir günü kaplayacak şekilde yapılabilmektedir. Uzman kadromuz tamamen donanımlı ve eğitimli olup Özel İstanbul Viessmann Servis hizmetini en iyi ve en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Siz de üstün hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.