2013 Çanta Modası

14

Giyim tarzı ne olursa olsun, çantalar bayanların vazgeçilmez tek aksesuarlarıdır. Üstelik artık sadece telefon, makyaj malzemeleri, cüzdan gibi yanlarında bulundurmaları gereken küçük eşyalarını taşımak için değil, kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak kullanılan çantalar, 2013 Çanta Modasında çılgın tasarımlara imza atıyor. Renk ve modelde sınırları zorlayan çantalarda en çok tercih edilen modellerin başında renkli büyük çantalar geliyor. Özellikle kıyafetlerin zıt renginde seçilen ve 2013 Çanta Modasında sıkça karşılaştığımız fosforlu renklerdeki çantalar bayanların son gözdesi olmuş durumda.

Deri malzemeden üretilmiş çantalar kadar 2013 Çanta Modasında öne çıkan bir diğer model de silikon çantalar. Cüzdan boydan başlayarak en büyük omuz çantasına kadar geniş ürün yelpazesi sunan silikon çantalar fark yaratmayı seven bayanların severek kullandığı çantaların başında geliyor. Son dönemde birçok aksesuar ve giyim ürünlerinde etkisini sürdüren pop art desenler,2013 Çanta Modasında da tercih edilirliğini koruyor. Nostaljik desenlerden gazete kupürlerine, eski resimlerden idol olmuş sanatçı fotoğraflarına kadar geniş bir arşivi olan pop art desenlerin çanta ile uyumlu ayakkabı tasarımları da kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Keten kumaştan yana tercihini sürdürenlerin tercihi ise 2013 Çanta Modasındaki favorisi çiçek desenli el çantaları. Sadeliğini koruyan ancak çantasındaki şıklığın fark edilir olmasını isteyen bayanların beğenisini kazanan çiçek desenli çantalarda en çok tercih edilen renk ise pembe ve mürdüm tonları oluyor.

çanta-modelleri-2013-8

Günlük çantalarda renk cümbüşünü yaşadığımız 2013 Çanta Modasında, abiye çantalarda ise zarafetin şıklığını hayranlıkla takip ediyoruz. Avuç içine sığacak kadar minik boydan başlayan abiye çantalarda en çok tercih edilenler zincir askılı ve taş süslemeli çantalar oluyor. Zımba detaylarının sıklıkla kullanıldığı modellerde dantelden vazgeçmeyen bayanlar 2013 Çanta Modasında seçim yapmakta oldukça zorlanacak.

çanta-modelleri-2013

 

çanta-modelleri-2013-2

 

çanta-modelleri-2013-3

 

çanta-modelleri-2013-4

 

çanta-modelleri-2013-5

 

çanta-modelleri-2013-6

 

çanta-modelleri-2013-7

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.393 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.