2013 Gelinlik Modası

13

Bir bayan için en özel günü muhakkak o bembeyaz gelinliği giyerek günün yıldızı olduğu gündür. Böyle bir günde hiçbir bayan işini şansa bırakmak istemez ve gelinliğindeki hoşuna gitmeyecek en ufak bir detay dahi moralini bozmaya yetebilir. Son dönemlerde gelinlik modellerinde artan sonsuz çeşitlilik gelin adaylarının işini oldukça zora soktuğu gibi yine de bu sayede hayalindeki gelinliği bulamayan aday da kalmamış oluyor.

2013 Gelinlik Modasında öncelik tabii ki gelinin hayalindeki starı yaratmak. Bunun için tüm moda evleri ve üretici firmalar koleksiyonlarında olağanüstü tasarımlara yer vererek, gelinleri hayal kırıklığına uğratmamak için çalışıyorlar. Bu amaçla hazırlanan 2013 Gelinlik Modasında birçok bayanın ortak tercihi olan yaz düğünlerine uygun gelinlikler ön planda. Işıltısıyla göz doldurup gecenin parlayan yıldızı olmak isteyen gelinler için üst kısmı straplez kesim ve olabildiğine taşlarla işlemeli, etek kısmı ise prenses model dediğimiz kabarık tüllerle donatılmış gelinlikler en çok tercih edilen modeller arasında. Sadeliğinden ödün vermeden göz alıcı bir şıklıkta olmak isteyen adaylar için ise balık kesim etek modelli, yakası dantel detaylı gelinliklerde 2013 Gelinlik Modasının seçkin modellerinden olmayı sürdürüyor.

gelinlik modelleri

2013 gelinlik modelleri

Gelinlik seçiminde olduğu kadar, duvak seçiminde de sıkıntı yaşayan gelin adayları 2013 Gelinlik Modasına uygun seçtiği gelinliklerinde, duvaklarınıda kullanımı rahat ve hafif olanlardan tercih ediyor. Öyle ki birçok gelin duvağı, düğünün başında kullanıp daha sonra sadece taç veya çiçeklerle süslenmiş saçları ile düğünü devam ettirmeyi tercih edebiliyor. Geçmiş dönemlerden kalma bir alışkanlık olan gelinliği eldiven ile tamamlama tarzı,2013 Gelinlik Modasında da karşımıza çıkıyor. Straplez kesim modellerde dirseğe kadar uzanan, düşük omuzlu modellerde de bilekte biten eldivenler bu yaz birçok gelinde karşımıza çıkacaktır.

gelinlik-modelleri-2013-2

2013 gelinlik modası

Düğün arifesinde olan birçok gelin adayı, en doğru tercihi yapmak için 2013 Gelinlik Modasını ince eleyip sık dokurken dikkat ettikleri en önemli konu ise, beğendikleri gelinliğin vücut hatlarına uygunluğu. Hayallerinde kurdukları gelinliği üzerlerinde gördüklerinde beğenmeyip umutsuzluğa kapılan bayanlar,2013 Gelinlik Modasındaki seçeneklerden vücut tiplerine en uygun modeli tercih ederek hayallerinin üstünde bir şıklığa imza atmayı başarıyorlar.

gelinlik modelleri 2013

Gelinlik Modelleri

1 yorum

  1. adana evden eve nakliyat dedi ki:

    güzel gelinlik modelleri var inş dügünümüzde güzel bir tane bulacaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.