2013 İç Giyim Modası ve Trendleri

23

İç Giyim deyince, eskisi gibi akla ilk gelen renk beyaz olmuyor artık. İç giyim de en az dış giyim kadar kendi içinde kendi modasını yaratan, sürekli değişime uğrayan tarzları ile bayanların hem rahatlığını, hem de iç şıklığını ön planda tutuyor. ”Benden başka kim görecek” düşüncesi ile fazla önem verilmeyen iç giyim seçimi, artık “önemli olan benim kendimi iyi ve şık hissetmem” düşüncesi ile yer değiştirerek bayanların giyimdeki en hassas konuları haline geldi. Bu sayede yanlış iç çamaşırı seçiminin, aslında dış giyimin görüntüsü de ne kadar etkilediği konusunda bilinçlenen bayanlar, aradıkları her tarz modeli 2013 İç Giyim Modasında rahatlıkla bulabiliyor.

Kadınsı modelleri çocuksu desenler ile sunan 2013 İç Giyim Modasında canlı ve pırıltılı renklere, puantiye, pötikare desenlerine ve hatta sevimli çizgi film karakterlerine bile rastlamanız mümkün. Sıklıkla kullanılan fırfır ve kurdele detayları ile hoş bir görünüme bürünen iç çamaşırları ile modası hiçbir zaman geçmeyen dantel, tül tasarımlar bayanların olduğu kadar baylarında beğenisini kazanıyor.

2013-iç-giyim

Renklerde oldukça zengin çeşitlilik sunulurken,2013 İç Giyim Modasının favori rengi ise mor başta olmak üzere lacivert ve kırmızı. Tutkudan vazgeçmeyenlerin tercihi olan jartiyer takımlarda ise her zamanki asaletini koruyan siyah ve beyaz en çok seçilen renkler oluyor.2013 İç Giyim Modasında transparan ve dantel bodylerde kullanılan fırfır ve minik taş süslemeleri ile kusursuz bir şıklık yaratan iç giyim tasarımları, kendine güvenen ve iddiayı seven bayanların en özel koleksiyonlarını oluşturuyor.

2013-iç-giyim-3

 

2013-iç-giyim-4

 

2013-iç-giyim-5

 

2013-iç-giyim-6

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.