6 sene önce
6 sene önce

2018 Abiye Elbise Trendleri

Kadınların en büyük tutkularından olan abiyeler her sezonda farklı renk ve çizgileri ile meraklılarını mağaza vitrinlerinde beklemektedirler. Özellikle yaz aylarının yaklaşması abiye sezonunun başlaması gibidir. Çünkü yaz ayları davetlerin, baloların ve eğlencelerin en çok olduğu aylardır. Onun içinde en çok abiye giyilen aylar olarak yaz aylarını söyleyebiliriz.

Kadınların bu abiye tutkusundan yola çıkarak, sizler için önümüzde ki sezon için 2018 Abiye elbise trendlerini araştırdık. Önümüzde ki sene abiye elbiselerde model aralığı oldukça fazla olarak karşımıza çıkmaktadır. Genç kızlarımız için çok farklı konseptler de mini abiyeler bulunurken gece hayatında rahatlığını da düşünen bayanlar için tulum abiye modelleri bulunmaktadır.

Tulum abiye modellerin de genelde dekolte sırt kısmındadır. Sırtın tamamını açıkta bırakan ve bele kadar açık olan abiye tulumlar da rahatlık ve şıklık aynı konseptin içinde kullanılmaktadır.

Mini abiyeler de ise bele kadar dar kesim inen belden itibaren kabarık bir şekilde aşağı doğru inen mini abiyeler de renk aralığı oldukça fazladır. Özellikle genç kızlarımızın tercih ettiği bir model olan mini abiyelerde pudra pembesi ve menekşe moru renkleri sezonun en çok tutulacak renkleridir.

Yine boydan balık etek inen abiyeler de önümüzde ki sezonda oldukça trend modeller arasındadır. Bunlarda da dekolteler ya sırt bölgesinden bele kadar inen dekolteler olarak karşımıza çıkmakta. Ya da bacaktan verilen dekolteler olarak karşımıza çıkmakta.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?